ترفندهامطالب ویژهویژه ها

ثبت نام های متعدد فقط با یک ایمیل

ثبت نام های متعدد فقط با یک ایمیل :

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشه که به هر دلیلی بخواید چندین بار در یک سایت ثبت نام کنید ، اما همونطور که میدونید برای ثبت نام در سایتها هر بار باید یک ایمیل وارد بشه ، و اگه یک ایمیل رو استفاده کنید دیگه نمیتونید از همون ایمیل برای ثبت نام مجدد استفاده کنید.

امروز ترفندی رو برای شما آماده کردیم که به شما این امکان رو میده که با استفاده از فقط یک ایمیل بتونید چندین بار در یک سایت ثبت نام کنید .

 

ایمیلها چگونه نام گذاری میشوند:

 

ابتدا باید یه نکته رو در نظر داشته باشد که قوانین نامگذاری ایمیلها که تقریبا در تمام سایتهای ارائه دهنده ی ایمیل ثابته هست چیه؟

اگه فقط برای یک بار هم ایمیل ساخته باشید حتما متوجه شدین که نام ایمیل نباید شامل علامتها مثل + – و / و … باشه در واقع ایمیلها فقط باید شامل حروف و اعداد و نهایتا _ و . نقطه باشه

 

کاربرد نقطه در ایمیلها :

جالبه بدونید که استفاده از نقطه در ایمیلها فقط برای فهم بهتر هست و عملا وجود نقطه در نام ایمیل مثل یه حرف ناخوانا هست ، مثلا اگه شما با نام fanavari.novin@gmail.com ثبت نام کنید در واقع نام ایمیل شما fanavarinovin@gmail.com خواهد بود و نقطه در واقع فقط برای خوانایی بهتر نام ایمیل استفاده میشه

 

نتیجه :

هیچی دیگه این یعنی وقتی شما چنین ایمیلی رو بسازید هم نام fanavari.novin مال شماست و هم f.navarinovin و هم fana.vari.novin و به همین ترتیب هرتعداد که بخواید میتونید از نقطه درون این ایمیل ها استفاده کنید . یعنی هر کسی اگه به هر کدوم از این اسمها ایمیل بفرسته پیام به دست شما میرسه

عجب ،!!! حالا این چه کمکی میکنه ؟؟

سایتها موقع ثبت نام عملکردشون مثل سرویسدهنده های ایمیل نیست و این نامها رو ایمیلهای جداگانه حساب مبکنند و شما میتونید هر بار به اسم ایمیلتون یک نقطه اضافه کنید و دوباره توی  یه سایت که با همین ایمیل ثبت نام کردین ثبت نام کنید.

 

ایمیل تایید رو چطوری تایید کنم ؟؟؟

این که دیگه سوال نداره ، سایتها ایمیل تایید رو وقتی ارسال میکنن بالاخره ایمیل تایید دوباره به همون ایمیل قبلی شما میاد یعنی ایمیل تایید همه به همون ایمیل اصلی شما میاد ولی سایتها چون داخلش نقطه اضافه کردین اونها رو ایمیلهای مختلف تلقی میکنن.

 

نمیتونستید یک کلمه همون اول بگید یه نقطه به یه جای اسم ایمیلتون اضافه کنید و این همه متن رو طولانی نکنید ؟

این مربوط به سئوی سایت میشه ، اگه متن رو خیلی کوتاه مینوشتیم گوگل این مطلب رو به دلیل کوتاهی بیش از حد خیلی مفید نمیدونست و این مطلب رو توی نتایج نشون نمیداد و اونوقت شاید شما خواننده عزیز الان اینجا نبودین (-:

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن